Select Page
klik779.jpg

Prejemniki srebrnih Vegovih priznanj (z leve proti desni): Anže Lenovšek, Vid Jazbec, Anže Juvan, Nejc Jemec in Monika Virant.

  Srebrno priznanje na področnem tekmovanju so osvojili:

Zap. št.

Ime in priimek

Razred

1.

Anže Lenovšek

7.

2.

Nejc Jemec

8.

3.

Vid Jazbec

9.

4.

Anže Juvan

9.

5.

Monika Virant

9.

Na državno tekmovanje se je uvrstil Vid Jazbec.

 

Bronasto Vegovo priznanje so si prislužili:

Zap.št.

Ime in priimek

Razred

Mentor

1.

Eva Kralj

2.

Mirjana Bokur

2.

Nejc Rakuša

2.

Irena Irman

3.

Ana Šuperger

2.

Irena Irman

4.

Jan Zidar

2.

Mirjana Bokur

5.

Jernej Drobež

2.

Suzana Romih

6.

Enej JeromeL

2.

Suzana Romih

7.

Nik Lešnik

2.

Suzana Romih

8.

Anže Pirc

2.

Irena Irman

9.

Ožbej Golob

3.

Stanka Jeraj

10.

Tamara Janković

3.

Nada Fajfar

11.

Tina Šafarič

3.

Nada Fajfar

12.

Matija Tratnik

3.

Stanka Jeraj

13.

Luka Geršak

3.

Nada Fajfar

14.

Urška Lampret

3.

Stanka Jeraj

15.

Nac Stropnik

3.

Stanka Jeraj

16.

Nuša Božič

4.

Mateja Kopušar

17.

Tit Hofinger – Mihelič

4.

Dragica Dolejši

18.

Jaka Jerič

4.

Dragica Dolejši

19.

Klemen  Vogler

4.

Martina Plaznik

20.

Janja Skarlovnik

4.

Mateja Kopušar

21.

Aleš Brunšek

5.

Marija Ostovršnik Lilija

22.

Gašper Svitlica

5.

Nataša Pšeničnik

23.

Nika Juvan

5.

Nataša Pšeničnik

24.

Pia Rednak

5.

Katja Oman

25.

Matija Marinšek

6.

Milena Luknar

26.

Aljaž Romih

6.

Milena Luknar

27.

Miha Borovnik

6.

Milena Luknar

28.

Gašper Pečečnik

7.

Miran Jerič

29.

Patricia Grušovnik

7.

Miran Jerič

30.

Anže Lenovšek

7.

Miran Jerič

31.

Matevž Razboršek

8.

Vanja Božič

32.

Nejc Jemec

8.

Vanja Božič

33.

Katja Šopar

8.

Vanja Božič

34.

Adisa Stradovnik

8.

Vanja Božič

35.

Teja Lešnik

8.

Vanja Božič

36.

Igor Đukanović

8.

Miran Jerič

37.

Anže Juvan

9.

Milena Luknar

38.

Monika Virant

9.

Milena Luknar

39.

Vid Jazbec

9.

Milena Luknar

40.

Jure Letonje

9.

Milena Luknar

  Na področno tekmovanje, ki bo 2.4.2008, na OŠ Šalek, so se uvrstili:

Zap. št.

Ime in priimek

Razred

1.

Gašper Pečečnik

7.

2.

Patricia Grušovnik

7.

3.

Anže Lenovšek

7.

4.

Matevž Razboršek

8.

5.

Nejc Jemec

8.

6.

Katja Šopar

8.

7.

Anže Juvan

9.

8.

Monika Virant

9.

9.

Vid Jazbec

9.

10.

Jure Letonje

9.

11.

Matic Reberčnik

9.

Čestitamo vsem dobitnikom in dobitnicam bronastih in srebrnih Vegovih priznanj.

Vodja šolskega tekmovanja Jelka Velički

 

Delite s prijateljiShare on Facebook