Pogovorne ure

Urnik individualnih  pogovornih  ur za učitelje   1. in 2. VIO      

ODD RAZREDNIČARKA ČAS POGOVORNE URE

1. a

Sabina Zvir

PONEDELJEK, 6. URA

1. b

Metka Smirnov PONEDELJEK, 6. URA

2. a

Irena Irman TOREK, 3. URA

2. b

Stanka Jeraj TOREK, 4. URA
3. a Nada Fajfar ČETRTEK, 4. URA
3. b Mateja Vetrih TOREK, 5. URA
4. a Nataša Kotnik TOREK, 7. URA
4. b Suzana Romih Šalamon TOREK, 6. URA
5. a Mirjana Gros TOREK, 4. URA
5. b Katja Pristušek PONEDELJEK, 4. URA
5. c Marija Ostovršnik Lilija ČETRTEK, 4. URA
OPB Ines Zakrajšek ČETRTEK, 4. URA


Urnik individualnih pogovornih ur – podružnica  Pesje

ODD RAZREDNIČARKA ČAS POGOVORNE URE
1. c Vesna Hudej TOREK, 7. URA
2. c Erna Obšteter PONEDELJEK, 3. URA
3. c Martina Plaznik TOREK, 7. URA
4. c Mateja Kopušar TOREK, 7. URA


Urnik pogovornih ur  učiteljev  za   3. VIO

ODDELEK – UČITELJ/ICA DAN  IN  URA PROSTOR
6. a      Milena Luknar PONEDELJEK, 5. URA 60
6. b      Lidija Strmšek Pisanec TOREK, 7. URA 52
6. c      Alenka Meža Hrovat TOREK, 6. URA 33
6. d      Vanja Božič PONEDELJEK, 5. URA 55
7. a      Nina Raško TOREK, 7. URA 53
7. b      Franc Varšnik SREDA, 2. URA kabinet ŠPO
8. a      Martina Hribernik TOREK, 6. URA 35
8. b      Primož Hladnik PETEK, 3. URA 57
9. a      Franc Vodovnik PONEDELJEK, 4. URA 41
9. b      Tomo Gorišek PONEDELJEK, 5. URA 46
 
UČITELJI – NERAZREDNIKI
RAČ – TIT         Romeo Šalamon PETEK, 2. URA kabinet RAČ
BIO                  Zdenko Gorišek PONEDELJEK, 3. URA pisarna
TJA/NI             Petra Štrancar ČETRTEK, 7. URA 38
ŠPO                 Metka Marđetko ČETRTEK, 2. URA pisarna
MAT 6             Jelka Velički SREDA, 3. URA 58
ŠPO – OPB       Boštjan Bradeško PETEK, 5. URA kabinet ŠPO
BIO/GOS         Alenka Felicijan SREDA, 4. URA 36
KEM – NAR     Sonja Zager SREDA, 4. URA 14
TJA                  Mateja Novak ČETRTEK, 5. URA 54
NIP                  Katja Ranzinger    Čater ČETRTEK, 2. URA 54
GUM               Anita Plazl PETEK, 4. URA 44
LUM                Jelka Repenšek PETEK, 4. URA 43
SPH                 Milena Pintar PO DOGOVORU 11
SLJ                   Petra Špegel Sovič TOREK, 6. URA 34
ŠPO                 Donata Tomažič ČETRTEK, 2. URA kabinet ŠPO
OPB1               Nina Lambizer ČETRTEK, 5. URA kabinet 1.VIO

OPOMBA:   2. ura  8.20 – 9.05     3. ura  9.10 – 9.50     4. ura 10.15 – 11.00   5. ura   11.05 – 11.50
6. ura 11.55 – 12.30 7. ura   12.45 – 13.30         

 Skupne  pogovorne ure

CENTRALNA ŠOLA 1. ČETRTEK V MESECU od 17. do 18. ure
PODRUŽNICA PESJE 2. ČETRTEV MESECU od 17. do 18. ure
 MESEC CENTRALNA ŠOLA PODRUŽNICA PESJE
OKTOBER
3. 10.
NOVEMBER 7. 14.
DECEMBER 5. 12.
JANUAR 9. 16.
FEBRUAR 6. 13.
MAREC 5. 12.
APRIL 2. 9.
MAJ 7. 14.

 

Delite s prijateljiShare on Facebook
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-135656349-1\');